• VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show
  • VTEM Image Show

 
Mersin Petek Temizliği


Petek Temizliği konutunuz için gerekli ihtiyaçlar arasında yer alır. Konutunuzun kış şartlarında daha iyi ısınması için ve bütçenizi de fazla zorlamamak için en az 2 yılda bir temizlemek gerekmektedir.

Firmamız Avrupa’dan getirtmiş olduğu son teknolojilerle donatılmış petek temizleme cihazları ile Mersin ve tüm ilçelerine profesyonel teknisyenlerimiz ve ustalarımız ile hizmet veren ilk petek temizleme işini başlatan öncü firmalardan biriyiz. Petek temizliği için randevu saatinizde sizi ziyaret ederek ve de hiçbir yeri kirletmeden petek temizliği hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Periyodik olarak ( sözleşmeli olarak ) yaptırılmayan petek temizliği, kombi ve kaloriferlerdeki tıkanıklığa sebep vermektedir. Ayrıca devir olmayan su da, ısınması geciktiğinden dolayı veya ısınmadığından ötürü sizin yüksek faturalar ödemenize ve evinizde su sızıntıları yaşamanıza sebep olmaktadır.

Kalorifer peteklerinin kanalları suyun akışını hızlandırmakta olup ayrıca tıkanıklıkların oluşmasını da engellemektedir. Periyodik olarak belirli aralıklarda petek temizliğinin yapılması gerekmektedir. Periyodik olarak petek temizliği yapılmayan ev ve işyerlerinde ısı eşit bir şekilde dağıtılamaz ve kombinizdeki sıcaklığını yükselttiğiniz halde üşüdüğünüzü farkedersiniz.

Bunun için hem kullanışlı hem de ekonomik bir kombi ve petek alınmasına özen göstermelisiniz. Herhangi bir petektesorun oluştuğu zaman, çalıştığınız firma sizin hemen yardımınıza koşmalıdır. Bu yüzden Kombi Kalorifer petek temizliği için Bize ulaşın.0532 695 9306 - 0531 826 5026